Goldingen knight cinema

Sezonu noslēdzam ar filmām „Samsara” un „Lote un mēnessakmens noslēpums”!

 

Nemanot ir pienākusi augusta pēdējā nedēļa, un līdz ar to arī brīvdabas kinosezonas noslēgums. „Goldingen Knight Cinema” sezonu noslēgsim ar krāšņu filmu „Samsara” un animācijas filmu „Lote un Mēnessakmens noslēpums”.

Piektdien, plkst.21:30 Kuldīgas Pilsētas dārzā tiks rādīta filma „Samsara". Tā ir unikāla filma, kuras uzņemšana ilga 5 gadus 25 pasaules valstīs.

Jūs gaida neiedomājamas emocijas un nepiedzīvota jutekliska pieredze, ko izraisīs pusotru stundu ilgs ceļojums pa visbrīnumainākajām planētas vietām. „Samsara“ kā unikālu vizuālās un mūzikas mākslas apvienojuma piemēru radījis režisors Rons Frike un producents Marks Magidsons.

"Samsara” aiznes mūs uz svētajām zemēm un dabas katastrofu zonām, rūpniecisko objektu un dabas brīnumu sirdīm. Atsakoties no dialogiem, „Samaras” radītāji sagrauj mūsu priekšstatus par tradicionālo kino, veicinot mūsu individuālo interpretāciju, ko izraisa attēls un mūzika.Filma aizrauj, apbur, savaldzina un pilnībā attaisno kritiķu piešķirto apzīmējumu – kino brīnums!

Filma „Samsara” pilnībā uzņemta uz 70 milimetru lentes, izmantojot divus dažādus kadru frekvences standartus un unikālu kameru, kas iemūžina kadru ilgšanu laikā. Šī sistēma, kas izstrādāta speciāli šim projektam, ļauj atklāt pierastās ainās neparastas, apburošas detaļas, bet digitālais demonstrēšanas formāts ļauj baudīt hipnotizējošu video sēriju ar bezprecedenta skaidrību.

http://www.youtube.com/watch?v=qp967YAAdNk

 

 

 

 

 

 

 

 

Un kā jau solījām sezonas sākumā, tad par mūsu pašiem mazākajiem skatītājiem noteikti netiks aizmirsts, tāpēc sestdien, plkst.21:00 uz „Goldingen Knight Cinema” ekrāna animācijas filma „Lote un Mēnessakmens noslēpums”.

Multfilmas stāsts ir par noslēpumaino Mēness akmeni. Ir daudz varoņu, kas alkst to atrast, un katram ir savas idejas, ko ar to iesākt. Lote un Klauss savā aizraujošajā ceļojumā satiek vairākus krāsainus un īpašus filmas varoņus. Katra no šīm tikšanās reizēm palīdz Lotei iemācīties ko jaunu par pasauli.

„Lote un Mēnessakmens noslēpums” ir otrā pilnmetrāžas animācijas filma par dzīvespriecīgās suņu meitenes Lotes un viņas draugu piedzīvojumiem, kas ir tikpat aizraujoša, krāsaina un jautra kā pirmā filmiņa “Lote no Izgudrotāju ciema”. „Lote un Mēnessakmens noslēpums” festivālā Indijā atzīta par labāko animācijas filmu.

Abas Lotes filmas ierunājuši populāri latviešu aktieri un tāpat kā iepriekšējā "Lote no Izgudrotāju ciema", arī šajā filmā dziesmas iedziedājis Renārs Kaupers.

http://www.youtube.com/watch?v=2mnJZJGOG7o

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uz tikšanos Kuldīgas Pilsētas dārzā!

 

http://www.draugiem.lv/goldingenknightcinema/

https://twitter.com/GoldingenCinema

https://www.facebook.com/GoldingenCinema

http://pilsetasdarzs.kuldiga.lv/goldingen-knight-cinema/

 

 

 

(ar peles pogu iespējams mainīt skatu virzienu)